ursa1 Creative Commons License 2026.04.14 0 0 115602

Szerintem Otp ét nem a shortosok veszik hanem külföldi nagy alapok ezek nettó vételek.. 96,6 milliárdos forgalma volt tegnap Otp nek hihetetlen......mondogatják itt a 48 50k elérhető még a héten háááát kiderül...de a fák nem nőnek az égig....

Előzmény: tru64 (115601)