ursa1
2026.04.14
|
|
0 0
115602
|
Szerintem Otp ét nem a shortosok veszik hanem külföldi nagy alapok ezek nettó vételek.. 96,6 milliárdos forgalma volt tegnap Otp nek hihetetlen......mondogatják itt a 48 50k elérhető még a héten háááát kiderül...de a fák nem nőnek az égig.... |
Előzmény: tru64 (115601)
|
|