Tibbe
2026.04.09
|
|
0 0
551
|
Ariel_500 Tarts ki. Régen jelentkeztél!?
Ha nem változott, az azt jelenti, hogy nem romlott. Javulni nem fog, elégedj meg azzal, ha stagnál.!!
Én is azt mondtam utolsó alkalommal ősszel, hogy ne küldjenek sehova, már nem megyek sehova, a gyógyszerekkel sem vagyok már jóban és cukorszintet sem mérek, én nem szurkálom többet magam. Tavaszi vizsgálatot lemondtam, májusban már kötelező menni. |
Előzmény: Ariel_500 (545)
|
|