szece77 Creative Commons License 2026.04.06 0 0 15

Sziasztok!

 

Vettem egy Cub Cadet NR76 fűgyüjtős ridert. Oldalkidobósként is szeretném használni, ezért vettem hozzá egy deflektort. Mivel a fűgyüjtőt (is) reteszeli egy biztonsági kapcsoló, ezért lehúztam, és egy dróttal a csatlakozót rövidre zártam. Kipróbáltam, a gép szépen indult. Tettem, vettem, szereltem fel egy üzemóra számlálót össze raktam, be akartam újra indítani, de semmi, mintha nem is lenne benne akkumulátor.

Van tippje valakinek? (A szaküzletben szakszervízben javasolták, hogy zárjam rövidre a az áramkört, de nagyon messze van oda nem akarom vissza vinni.) Elviszem persze helyben ha kell szervizbe, csak ha esetleg valami banális apróság, akkor nem húznám az időt, már kellene füvet nyírni és eddig még egy percet sem nyírtam vele, vadi új...

Köszönöm.