ali kis
2026.03.17
|
|
0 0
42039
|
Ha a légüst golyója nem zár le akkor visszatáplálja a folyadékot. Acél vagy műanyag golyók vannak benne?
Ettől függetlenül ha ez a golyó nem zár, akkor a pumpa dugattyúját a felső holtpontig fellöki.
Szerintem a dugattyú alsógumi cserés. Vigyázz 2 méretben létezik. |
Előzmény: kozso1 (42038)
|
|