Fricu1 Creative Commons License 2026.03.01 0 0 105123

Ezért írtam "állítólagost".

 

Mindenesetre a nagy NASA, a világ technológiai központja, nem képes egy rakétát kilőni baj nélkül 5-10 éve.

 

Ami felment, az is privát cégé volt.

Felment 9 napra, azt lejöttek 9 hónap múlva...

Gagarin, meg Farkas Berci hangosan röhög!

Előzmény: szimizso1 (105121)