Fricu1
2026.03.01
|
|
0 0
105123
|
Ezért írtam "állítólagost".
Mindenesetre a nagy NASA, a világ technológiai központja, nem képes egy rakétát kilőni baj nélkül 5-10 éve.
Ami felment, az is privát cégé volt.
Felment 9 napra, azt lejöttek 9 hónap múlva...
Gagarin, meg Farkas Berci hangosan röhög! |
Előzmény: szimizso1 (105121)
|
|