Fricu1 Creative Commons License 2026.03.01 0 1 105120

50 évvel az állítólagos holdraszállás után még arra sem vagyunk képesek, hogy megkerüljük azt.

Az Artemis 2, amit már 2023-ban el kellett volna küldeni, most végképp lekerült az indító-állásról is.

Kérdés, hogy valaha visszakerül-e oda?

Az Artemis 3-nak is két éve kellett volna startolnia.

Most 2027 a céldátum, de a 2-őt se sikerül kilőni.

Gáz... 

 

Kínának akkorra (mire ezek közül bármelyik odaér) strandja lesz ott a nyaralóknak, és valamelyik szuper-expresszével átszállás nélküli közvetlen járata lesz.

 

De a pofánk az nagy - legalább.