50 évvel az állítólagos holdraszállás után még arra sem vagyunk képesek, hogy megkerüljük azt.
Az Artemis 2, amit már 2023-ban el kellett volna küldeni, most végképp lekerült az indító-állásról is.
Kérdés, hogy valaha visszakerül-e oda?
Az Artemis 3-nak is két éve kellett volna startolnia.
Most 2027 a céldátum, de a 2-őt se sikerül kilőni.
Gáz...
Kínának akkorra (mire ezek közül bármelyik odaér) strandja lesz ott a nyaralóknak, és valamelyik szuper-expresszével átszállás nélküli közvetlen járata lesz.
De a pofánk az nagy - legalább.