Sziasztok,tudtok ajánlani valakit, vagy akár az itt megfordulók közül vállalná - hogy egy 2018-ban újonnan vett Amfíbia 2416b szerkezetét leszervizeli március végéig?Budapest vagy környéke jöhet szóba elsősorban.köszönöm!