APT
2026.02.17
|
|
0 0
47324
|
Számlapok korrigálásához, mutatók igazgatásához folyamatosan veszem ezeket - tök jók, csak nagyobb készletet azért nem vettem többé (egyszer megtettem) - mert most már "sokéves tapasztalat" az, hogy bármit, szó szerint bármit is csináljak, ezek a tűfilcek maximum pár hónap alatt beszáradnak. Az alatt szükségem van rájuk egy tucatszor, és mivel olcsók, így is nagyon megérik az árukat - de "majdcsak jók lesznek egyszer valamire" felkiáltással készletezni értelmetlen, fekete mindig van, egyéb színekből jellemző, hogy ha véletlenül kellene, akkor kiderül, hogy a legutóbb vett olyan már nem ér semmit, és áztathatom amibe akarom, itathatom szesszel, tussal - nem lesz jó, kuka és rendelek a feladathoz újat (a Temun szerencsére egy héten belül megjön..). |
Előzmény: Tsaby Motors (47323)
|
|