freeman77
2026.02.16
|
|
0 0
115451
|
Ezen a szinten én sem szállnék be.
Egy másik témáról érdemes lenne beszélnünk ami a stúdiólakások témaköre, tudom nem mindenki számára előnyös h egy nagyobb szoba az egész ami egyben nappali hálószoba és konyha is viszont aki szereti a nagyobb tereket annak jó, igaz a főzés miatt gond lehet a szagokból.
Te h látod kedveled a stúdiólakásokat, vmivel alacsonyabb m2 áron megéri, nyilván jobb mint egy szuterén. |
Előzmény: HathorChart (115450)
|
|