Még kb. két hét mire összeáll a webáruház, utána rendszerezni és saját elgondolás után újradobozolni fogom a női cuccot.
Addig egyszerűen nem fér bele az időbe. Utánabeszélünk a dologról, amiben tudok segítek.
Más.
Ma egy kínai boltban a piperecuccok között találtam egy 5-ösnek megfelelő csipeszt.
Egész jó kidolgozásunak tűnt.
Vettem már hasonló szépészeti célokra árult csipeszeket próbaként, de eddig mind túl puha anyagból volt.
Tehát leszurkoltam érte teljes 890,- Ft-ot :o)
Itthon kibontás után kellmes csalódás ért.
Keménységben simán veri a DUMONT csipeszemet és nagyon jó fogása van.
Ebből még fogok venni, ideális hajszálrugó csipesz.

