Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.08.17 0 0 731
Robi!
Ez a lényeg! nem kell zárójelbe tenni, hogy fizetések meg tartozások! "az eladott
játékosok árából nem új játékos(oka)t lehetett venni, hanem a lyukakat (fizetések, ilyen-olyan tartozások) kellett betömni. "
Valóban? Valóban! És hol vannak a felelősök? Illetve hol van a felelősségrevonás??? Százmilliókat kellett "betömni". Szívóssal az élen. Meg Havasival, 96 óta pedig minden igazolás és szerződés Páncsics nevéhez fűzödik. Csúcs jelentés! Hűtlen kezelés, hivatallal való visszaélés. 150 000 forintos magyar kártya, Gál síelés Svájcban stb.
Nehogymár boldog legyek, hogy Torgyán "betömi" a tartozásokat! Ennyire hülye nem vagyok, hogy megtévesszen engem ezzel. Lepaktált Szívóssal, elsumákolta a Csúcs-jelentést és felelősségrevonás helyett "tömköd". És ezt sosem bocsájtom meg neki.

Valaki!

Azt hiszem tényleg nem én vagyok az illetékes a válaszokban. Szeretettel várunk!
EGyedül a Zágrábra reagálnék: egy év telt csak el, nem évek. Ha az átadó azt akarta, hogy a centenáriumi meccsen legyen átadva, én elfogadom. Azt, hogy a Zágrábi Dózsa méltatlan, elfogadom, szerintem is az.

Előzmény: Robi(FTC16-os) (722)