hugoneni Creative Commons License 2026.02.04 0 0 47310

Lassan jön a jó idő!

Tavasszal lesz 20 éve,hogy megrendeztem az orosz óra gyűjtők első találkozóját.

Sajnos egyre fogyunk,a régiek egyre kevesebben vannak,páran már nem szólnak hozzá itt,de a fadobozon sem!

Ha minden jól megy,akkor ősszel lesz a 20. éves,22-ik orosz óra gyűjtők nyárádi találkozója!

Üdv.:Gabi