hugoneni
2026.02.04
|
|
0 0
47310
|
Lassan jön a jó idő!
Tavasszal lesz 20 éve,hogy megrendeztem az orosz óra gyűjtők első találkozóját.
Sajnos egyre fogyunk,a régiek egyre kevesebben vannak,páran már nem szólnak hozzá itt,de a fadobozon sem!
Ha minden jól megy,akkor ősszel lesz a 20. éves,22-ik orosz óra gyűjtők nyárádi találkozója!
Üdv.:Gabi |
|