szalka Creative Commons License 2000.08.17 0 0 198
Zoli,
Ezek a dolgok mar nagyon off-ok, ezert mindenkitol bocs.
Szerintem nem kell senkinek bizonyitgatni, hogy akkor melyik hely ,varos is jobb.
Nyilvan ha X.Y kistarcsan lakik ,es ott jol erzi magat , megvan minden szamara! szukseges szorakozasi es egyeb lehetosege, ott el mar jo ideje, kialakult barati kore van, kedvenc helyei vannak es nagyon jol erzi magat ott(vagy akar tozsgyokeres helyi parja). Mi a feneert koltozne at Nagytarcsara, elhagyva a baratait, meghurcolva a gyereket, aki epphogy megszokta az itteni ovit, meg allast keresni(neki es a parnak is!) , elhagyva a lakasat, amit oly sokaig keresett mire raakadt az igazi otthonra stb.
Ha a munkaja Nagytarcsan se lenne sokkal jobb, penzt se keresne tobbet lenyegesen, akkor mi a francnak. Csak mert lehet, hogy ott a legextremebb szorakozasi lehetoseg is megvannak, de ha o nem vagyik azokra az extremekre?
Nem minden embernek napi szukseglet az Opera meg az ejtoernyozesi lehetoseg, es ez nem lenezendo szvsz.
Speciel a Tamperei Delfinarumban en tobb idot eltoltottem miota itt vagyok, mint amennyitt az Operaban eltoltottem volna ha Helsinkiben elek.
Megegyszer bocs a nagyon Off dumaert.
De a Delfinarium tenyleg nagyok coool!!!
Előzmény: BZoltan (196)