Tróger Creative Commons License 2000.08.16 0 0 296
Állítólag szeptember végén meg fog jelenni egy Cannibal Corpse koncertlemez Live Cannibalism címmel. Ezt csak azoknak mondom, akik szeretik az új Corpse-t. Talán érdekes lehet...

BMÁ: Én ha jól tudom, a Baphomet nem oszlott fel anno, csak más zenét kezdtek el játszani. És ha jól tudom, azt is Baphomet név alatt követték el. De persze nem hallottam azokat a szerzeményeket, úgyhogy sajnos véleményt sem tudok róla mondani. Ami biztos: hogy már nem Deat Metal-t nyomtak.

Vovin: Még anno mikor megjelent a The Dead Shall Inherit címu lemezük, épp a Krokodilban rontottam a levegot, hát így bukkantam rájuk. 2 másodpercet belehallgattam az anyagba, és már perkáltam is a pénzt. De mivel 8 évvel ezelott még nem volt CD-játszóm, ezért sajnos csak kazettán szereztem be egyet a mestermubol. Állítólag rövid ideig CD-n is lehetett kapni kis hazánkban. Azóta is fáj erre a bizonyos CD-re a fogam. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül...

Ha befejezodnek még ma az Extrán a karbantartási munkák, akkor gazdagabbak lehettek egy Mordor számmal (lengyel), és egy Corpus Albicans számrészlettel (magyar) is. Szóval ha valakit érdekel a dolog akkor a közeljövoben megtalálhatja ezeket is a honlapomon.
Na, hello