Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.08.15 0 0 715
Akkor vissza is kanyarodtunk a múlt heti témához, amirol lemaradtam. Bár EX és Robi már reagált a "találkozó"-ról készített tárgyilagos beszámoódra, azonban mivel egyre többen álltok be egy olyan oldalra szekeret tolni, amirol azt sem tudjátok, hogy kik és merre indítottak el, szükségesnek érzem, hogy én is írjak pár sort.

1. A Baráti Kör miben változna?! Miért is baj az, ha a Baráti Körben vannak szurkolók is?!

2. Lehet nem ismerem a találkozó résztvevoit, de nehezen tudom elképzelni, hogy rendszeresen járnának vidéki és külföldi meccsekre. Vidéken még csak-csak el lehet bújni a hazai szektorokban (bár nem értem erre mi szükségük), de külföldön igen kevesen szoktunk lenni mostanában (sajnos) így ismernem kellene oket. Akire emlékszem, az Nagy Béla (minden tiszteletem munkásságáért), akivel együtt utaztunk Pireuszba. Lehet, az általad nagyrabecsült urak is voltak már külföldön (pl.: Zürich, Madrid), de, hogy rendszeresen járnának, az eros csúsztatás...

3. Ezzel kapcsolatban nincs véleményem (Ybl), ha igaz, hogy 100 M-et adott a focinak, akkor a tippem, hogy 200 M értékben tervezett (tervezgetett) a cége a Fradinak.

4. Egy kicsit nevetséges egy héttel ezelotti hírre (Dinamo meghívása) kenni több éves mulasztást! Nem hiszem, ha utánagondolsz, hogy elhiszed neki! Jómagam 1997. XII. 22-én vettem meg a "téglajegyet"...

5. A csapat bukdácsolásának ok örülnek a legjobban...

6. -

7. Ha valami elképeszto okosság lenne a programjukban, gondolom már nagy dobra verték volna, vagy segítették volna vele a Fradi jelenlegi vezetoit - akik bizonyára hasznosították is volna a tanácsokat.

Továbbá: Ha valóban van egy 10-30 M-es szponzor, akivel a Páncsics nem hajlandó tárgyalni, miért nem próbálják a Fradit Lejáratók a jégkorong irányába terelni. Így a hoki is megmenekülhetne.

Megjegyzéseim:

1. Szponzort szerintem is jó, ha csak 1-2 ember hoz, különben ellenorizhetetlenné válnak az összefonódások, mint történt az korábban, a Szívósék alatt és szeretnének most is jópáran...

2. Én is feltételhez kötöm az általam képviselt szponzori csoport 200-300 M-es támogatását az MTK részére (ez a feltétel a klub felszámolása). Ja, hogy nekem nincs ennyi pénzem? Úgyse derül ki...

3. Régen tényleg volt, hogy valaki társadalmi munkában végzett valamit. Sajnos, a mai világban ez egyre ritkább (szerintem nincs is nagyon - de nem is lehet). Csak annyit higgy el, hogy néha a legdrágább, mikor valami ingyen van...

Előzmény: Dr.W.Gy. (714)