Stein_ Creative Commons License 2000.08.14 0 0 330
Hello!

MLG:
Ha már Spider és Scope közül kell választani én Scopeot nem ajánlom (a másikat nem próbáltam), mert lehet, hogy jó a MRK, de nekem gondjaim voltak vele (nem emlékszem már mi (lehet, hogy lassú volt), de nem tetszett).

Norby:
Persze a jót lehet keverni jóval. Tehát éjjel, tetőről, hangtompítóval. Így az igazi :)
Persze ha nincs tető, lehet bujkálni is. Ilyen Grumm bányája, ahova északról bemenve akár több ember számára is van búvóhely a sziklák mellett. Ezt egyedűl, két Mac-10el csináltam meg egyszer, és bár megizzadtam, de sikerűlt az elején vagy 5-6 embert úgy lelőni, hogy azt se tudták, hogy ott vagyok. Mindig jöttek a többiek megnézni mi van a többiekkel, aztán hamarossan találkozhattak is velük a túlvilágon :)
A tetőzésre meg szinte mindenhol jó alkalom nyílik és érdemes is használni. A kedvencem ebben a témában a Cambriai bánya. Ugyancsak északról, középen bejőve első dolgom felmászni az épület tetejére. Így még akár nappal, elitek ellen is jó esélyem van sérülés nélkül kipucolni a terepet.