E_Rita Creative Commons License 2000.08.12 0 0 19
Zoli !

Bár a matematikusok és az általános megoldás közötti összefüggést nem vitatom , de - sajnos, vagy nem - az emberi viselkedést nem igazán lehet matematikai képletekkel leírni. Bár ha jól tudom vannak ígéretes eredmények a mesterséges intelligencia kutatásban, de az szerintem nem a mi területünk::)))
Egyetértek veled, hogy a nyilvánosság alapfeltétele a demokráciának, és Baján ma ez nincs meg. Abban is egyetértek, hogy mi itt az Interneten sokat tudunk/tudnánk tenni a nyilvánosság kivívásáért, de egyelore csak a feltételek kialakításánál, formálásánál tartunk. Sajnos azonban, mind manapság sokminden - tisztelet a kivételeknek!!!!- ez is valahol érdekbol történik, és jelenleg csak a választóknak érdeke igazán , hogy nyilvánosságot kapjon. Viszont minnél több "ügy" kerül sínre az itteni megnyilvánulások alapján, annál hamarabb lesz érdeke a másik oldalról is egyre több emebernek, hogy megjelenjen itt. Igy szerintem Mijó illetve a Te módszered együttesen vezethet el a nyilvánosság kivívásához, azaz alakítsuk ki a formát (legyen általános megoldó képlet? ) és közben próbálkozzunk, hogy muködik-e.
Rita