pupák
2000.08.09
|
|
0 0
topiknyitó
|
Sokat hallottam arról hogy bizonyos növények nem kedvelik egymás közelségét. Tudna valaki erről valami konkrétat és biztosat mondani?
Nekem például a sárgabarackfa alatt (közelében) nem akar a bab megélni.De más sem túlzottan. |
|