pupák Creative Commons License 2000.08.09 0 0 topiknyitó
Sokat hallottam arról hogy bizonyos növények nem kedvelik egymás közelségét. Tudna valaki erről valami konkrétat és biztosat mondani?
Nekem például a sárgabarackfa alatt (közelében) nem akar a bab megélni.De más sem túlzottan.