EX Creative Commons License 2000.08.08 0 0 570
Nem akarom azokat megbántani akik hisznek nekik,de ez nevetséges.Ezek szerint másról sem szólt az egész mint az általuk említett 3 ember szapulásáról.Ettől lesz ám rend a Fradiban.
Igérem Fradit Féltők ügyben többet nem írok,nem foglalkozom velük,mert a témát már elég rendesen körbe jártuk még sem kaptam választ semmire.
Mostani kérdéseim is inkább költőiek,ugymond csak hangosan gondolkozom,tehát nem igazán várok rá válaszokat.

1.)Akkor miben is lesz jobb a Fradinak,ha az általuk említett emberek dolgoznak majd itt?
2.)Miért titkos egy olyan program,amiben le van írva a Fradi felemelkedésének mindenre kiterjedő stratégiája?
3.)Miért is lenne az a helyes,ha az eddig nem igazán működő Baráti Kör,az eddigi elnök és alelnök /Rudas,Springer/ vezetésével "újulna" meg?
4.)Mit jelent az,hogy "nem pedig volt szurkolók írányítása alatt",kikre gondoltak?
5.)Miért is Takács úr rendelkezik egy olyan számla felett,amelyen az a pénz található amit az emberek a Fradinak vagyis a Fradihoz tartozó Baráti Körnek fizettek be a téglajegyekre és a sétányra?
6.)Az Ybl tervező soha semmilyen megbízást nem kapott az FTC-től,pénz oda nem folyt vissza?
Akkor, /hogy csak egy téma merüljön fel bennem/
ki a kivitelezője a sétánynak? Ki nem adja a nevét hozzá? Miért lesz kisebb? Ki tervezte?
7.)"Szurkolók (2-es sz)továbbra is áll a lábán"
Nem feküdtek le? Nem hajlandók leülni a meccsen?
8.)A szertárost nem Gál menesztése után nevezték ki?
A szertárosposzt kulcspozició a Fradinál?
9.)A Stormy és a GM sztrájkolt szombaton?
10.)A Torgyán bevette a pártba a Gált,a Gál belépett a pártba,majd a Torgyán kirúgta a Fraditól?
A Gál akkor most egy kirúgott Kisgazda vagy egy kirúgott Fradista?:)
11.)Lehet,hogy én hülye hosszú évek óta nem is a Fradi meccseire járok vidékre és külföldre,hogy velük soha nem találkoztam?:)Pedig azt hittem.:)

ui:Tényleg csak hangosan gondolkoztam!Részemről befejeztem a vitát.
Ja és nálam nem vesztette az 1:3 miatt az aktualitását,hogy most kezd jó lenni a csapat!

Előzmény: Dr.W.Gy. (563)