BZoltan Creative Commons License 2000.08.07 0 0 151
raki,
az, hogy nekem min kene valtoztatnom, azt engedelmeddel majd en eldontom :) van salyat utlevelem es nagykoru vagyok :) Amugy meg nem latom a vilagot rozsaszin szemuvegen, csak szeretem a dolgokat pozitivan latni

szalka,
nem azt mondom, hogy titkoljuk el a teli hideget, hanem hogy en nem azt mondom, hogy milyen szar hideg van telen, hanem azt, hogy milyen jo hideg van telen. A hideg mit sem valtozik ettol, visoznt en jobb kedvu leszek, a pasik meg szerintem nem olyan rutak, ha akarod be mutathatlak neheny ertelmes jokepu finn sportembernek :)

szaunax,
ugye rosszul latom, ha ha ugy erzem, hogy burkoltan leprimitiveztel a hozzaszolasodban? Remelem.
Amugy meg azok a mondatok amiket ugy kezdesz, hogy "szeretem a..." es ugy feleyzodnek be, hogy "de azert..." eleg hiteletelenul hangzanak... Szeretem a felesegemet, de lehetne sovanyabb. Szeretem az automat, de lehetne gyorsabb. Szeretem finnorszagot, de lehetne a tel langyosabb a nyar meg melegebb.... Ez igy nem megy, ha szeretsz egy orszagot, egy not vagy akar egy italt, akkor azt feltetel nelkul szokas. Feltetel nelkul, vagyis nincsenek "de"-k, "akkor ha"-k, "azonban"-ok. Erted? Nincsen feltetel. Mert ha van akkor az mar erdek szeretete. Ha te szereted finnorszagot de nem tudod elfogadni olyannak amilyen akkor te valami masert elsz itt es nem azert mert valoban szereted.
De ez mar messze a pozitiv szemelyiseg kerdese.. ami talan egy masik topic

z