precious Creative Commons License 2000.08.06 0 0 26
Szerintem, nem volt joguk ahhoz, hogy nyilovanossagra hozzak a listat. Teljesen egyetertek SINUSSAL, hogy eleg egy rosszindulatu telefon es engem is ratasznek arra a listara. Valoban nagyon sajnalatos, hogy ilyen dolgok tortennek gyerekekkel, de ez meg nem ok arra, hogy kozzetegyek a pedofilok fenykepeit, ES legfokebb a cimuket. Tegnap este volt a hiradoban, hogy eleg durva tamadasok erik azokat, akiknek a fenykepet leadtak abban a bizonyos cikkben. Nyiltan megverik oket az utcan vagy kovel dobaljak be az ablakuvegeiket. Egy felduhodott tomeget semmi sem allithat meg. Bizonyos vagyok abban, hogy olyanok is reszt vesznek ebben az onkenyes igazsagszolgaltatasban, akinek soha semmi koze nem volt egyik pedofilhoz sem.
Val'szeg, ha az en gyerekemet is hasonlo tamadas erne egy pedofil reszerol, akkor biztos, hogy megszabaditanam a ferfiassagatol(?), es a kinok kinja kozt halna meg.
Mivel azonban nincs se gyerekem, se nem ismerek egyetlen pedofilt sem, igy aztan ertelmetlennek tartok minden rajuk iranyulo tamadast, addig, amig tenylegesen( birosagi targyalas)be nem bizonyosodik, hogy tenyleg rossz utakon jartak. Maskulonben, egy kicsit struccpolitikat folytatok, bevallom, de gondolom, hogy a pedofilia olyan dolog, amire nincs megelozes, ezzel csak akkor lehet foglalkozni, ha tenyleges megtortenik.