Moli Creative Commons License 2000.08.04 0 0 112
-TJ-: vegulis nem az a lenyeg, hogy forgo rotoros-e az a helikopter vagy nem, hanem az, hogy mennyire nehez azt megcsinalni prefabbal. Most igy hirtelen nem tudom, hogy a foresten modellbol van-e a helikopter, de ha atnezed az osszes .mdl filet a /cstrike/models akonyvtarban es nincs kozottuk, akkor prefab.
Igy visszaolvasva tenyleg erthetetlen amit irtam, de elmagyarazni sokkal nehezebb, mint csinalni :)))) Szoval a prefabok mapek. Ezekben a mapekben csak ezek a targyak vannak, sokszor meg a leforditashoz, igy a jatszhatosaghoz szukseges dolgokat se csinaljak meg ezekben a terkepekben, itt csak az a legyeg, hogy be tudd olvasni WC-be, es onnan ki tudd masolni, es be tudd illeszteni a sajat terkepedbe.
A konvertalas ezek szerint nem meg. Gaz. :(

Prince Tybalt: en meg nem probaltam konvertalgatni, de ha jol emlekszem van egy max plugin, amivel lehet egybol .rmf-be menteni :)
A mapping cikk temat mar megbeszeltuk, vegulis lehet rola szo, szolj, hogy mirol kene irni/forditani. Szerintem, ha a WC forumosok elinditanak egy mapping tanfolyamot, Magyarorszag lesz a legnagyobb CS map exportalo a vilagon. :)))))
[Mondjuk orulnek, ha a sajat mappemre is lenne idom, mert a deadline 4 het mulva itt van, es meg bele se kezdtem :(( ]

Moli