huculpastor Creative Commons License 2000.08.03 0 0 64
Elvtorsak !
Nincs hatarozata a HLASZ-nek, csak tervezete az un. "rassziz.."-ra!
Az MLSZ ma jovahagyja, vagy nem, vagy napirendre sem veszik. Viszont ennek alapjan szakitotta felbe a meccset a biro Kanizsan, buntettek meg a Vasast. Az meg egy mas kerdes, hogy egy bajnoksag felteteleinek, indulas elott honapokkal kozismerteknek kell lenniuk. Evkozben hatarozat ?
A HLASZ megigerte 9o30-kor, hogy azonnal kuldik faxon, megmondtam, hogy tartalmatol fuggoen alkotmanybirosag a sorsa.
Most hivtam oket ujra, elvitte a fonok /gondolom Csiki, nem Demjan/ a cetlit, mert csak egy cetli van /!/, mondom, hogy nyomtasson a gepbol egy masikat, a ezt nem mentette el, majd ha visszahozza... Megijedtek. A tovabbiakat majd, ha tortenik valami.
A Jatekvezoknel meg egy Drigan Gyorgy oberfuhreri hangnemet hasznalva, kozolte, ok szurkolokkal nincsenek es nem is lehetnek kapcsolatban, ok a HLASZ hatarozatat hajtjak vegre. Mondom, olyan nincs, csak tervezet. Nem razta meg.
Forduljak, mint Vasas drukker /mert tiltakoztam, hogy a Vasast TERVEZET alapjan buntettek meg/ Antal Peterhez, vagy a NS-hez, nekik megvan...
Egy szo, mint szaz, torvenytelen a mukodesuk tovabbra is.
Erdekes az ujsagirok, a legfobb uszitok nem deritettek ki honapok alatt, hogy nincs hatarozat.
Az meg, hogy alkotmanyba utkozik-e, meg a szurkolo tudja-e mi vonatkozik ra, megkaphatja-e ?
Ugyan !
Szeretek demokraciat jatszani, igy elkezdtem a rendorseggel is.
Irni fogok nekik, adjatok tippeket, mit engedelyeztessek !

Előzmény: Norbi_ (63)