huculpastor Creative Commons License 2000.08.03 0 0 502
Fiuk !

Gondoltam, hogy megszerzem az MLSZ-tol az un. "anti-rassz.." hatarozatot, illo, hogy a szurkolok tudjak, mi vonatkozik rajuk.
Na meg gondoltam, ha ugy van, ahogy az ujsagirok irogatjak, az alotmanyba utkozik, igy az alkotmanybirosaghoz akartam/ok fordulni vele
MLSZ nem tud egyaltalan rola.
HLASZ: igen, van egy tervezet, mindjart kuldik faxon /lassan 45 perce/, de ne lepjunk meg semmit, mert nincs lefogadva.
Ma 10-tol ul az MLSZ, az sem biztos, hogy napirendre kerul, monda a titkarsagvezeto.
Az ules elott meg kozli az alkotmanybirosagi szandekot fonokevel.
Na most, Kanizsan nem letezo hatarozat alapjan allitottak meg a meccset, a Vasast ugyanezen alapon buntettek.
Engem az haboritott fel a mult ev utolso meccsen, hogy az In-Kalosok levettek es elvettek egy szerencsetlen srac keltakeresztes polojat, meg nyakaban fuggo nagy /szamara sok penzbe kerult/ lancos keltakesztjet.
Lasz arra, hivatkozott, hogy milyen szigoritasok lesznek ebben a bajnoksagban, de a meccs vegen visszadtak valaki kozbenjarasara a cuccot. Egyebkenz elkoboztak volna.
Tipikus visszaeles az In-Kal-tol, torvenyt hoznak, alkalmaznak elore.
Beszeltem mostansag a keruleti rendorseg Kozrendvedelmi.., most irok majd nekik, hogy mit, miket engedelyezzenek a Fradi palyara. Ugye, torvenyileg csak az ot jelkep tiltott, tehat minden mas elvileg engedelyezendo.
Mit kerjek toluk ?
Na most beszeltem a JB irodavezetojevel, kerve a szoveget, ami alapjan a birok a szurkolok magatartasat megitelik, Drigan Gyorgy, ellegge pimasz hangnemben utasitott a HLASZ-hez, mert ok az o hatarozatukat hajtjak vegre.
Elarultam neki, hogy nincs hatarozat, csak tervezet.
Honnan beszelek ? Mondom, hogy egyszeru szurkolo vagyok, aki tisztaban akar lenni, jogaival, kotelessegevel. Mire o, ok nem kerulnek es nem kerulhetnek kapcsolatba a szurkolokkal.
Meg probalkoztam, de a "senkivel" nincs ideje foglalkoznia, meg odabokte, mivel Vasas szurkolo vagyok /mert tiltakoztam a TERVEZET alapjan tortent buntetesre/ kerdezzem meg Antal Petert, vagy a NS-t mert ok ismerik a szoveget.
Az, hogy tervezet, egyaltalan nem renditette meg,
az meg nem volt erv, hogy ha ok informaljak a meccs egyik resztvevojet, a masikat nem /a jatekos ugye szinten nem szamit/, akkor milyen jogon intezkednek tervezet alapjan...
Hossszu es remenytelen.
Fuggetlen szurkoloi erdekvedelmi szervezetet kell alakitani. Kesz.