MárRégenTöröltNick Creative Commons License 2025.10.05 -1 0 5888

 

Nem állítom, hogy ez ennek a topiknak a témája, de ha már itt tartunk: nagyon szörnyű ötlet lenne a kapacitás-növelésre a következő?

a jármű vége az ajtóig simán benyúlhatna az alagútba. Mindenki fantáziájára bízom a csukló(k), a többi ajtó elhelyezkedését, meg ami még szükséges.

A lényeg az alagút hasznosítása kapacitásbővítésre.

 

Előzmény: Peti817172M (5887)