MárRégenTöröltNick
2025.10.05
|
|
-1 0
5888
|
Nem állítom, hogy ez ennek a topiknak a témája, de ha már itt tartunk: nagyon szörnyű ötlet lenne a kapacitás-növelésre a következő?

a jármű vége az ajtóig simán benyúlhatna az alagútba. Mindenki fantáziájára bízom a csukló(k), a többi ajtó elhelyezkedését, meg ami még szükséges.
A lényeg az alagút hasznosítása kapacitásbővítésre.
|
Előzmény: Peti817172M (5887)
|
|