páter Creative Commons License 2000.08.02 0 0 393
Sziasztok!

Eddig passzív élvezője voltam a fórumnak, de most baas barátom unszolására aktívizálom magam.

A Polar Mobilos emberkében kellemesen csalódtam, ugyanis válaszolt. Sajnos ezt:

The Data is like follows:
Engine code: B212I
Manual gearbox.
Approval Number: e4-84/424-90007
Noise level at driveby: 76dB(A)
Noise at standstill: 80dB(A) @4500 rpm

Nincs valakinek egy eladó TK-s (totálkár)900-as SAAB-ja érvényes műszakival olcsón?

Sajna MÉG nincs SAAB-om. Hajszálon múlott. Kinéztem egy svájci 1989-es 2.3-as 9000 CD-t 254 ezer km-rel. Hosszas bolyongás után megtaláltuk a márkakereskedőt. Az AUTÓ kívül gyönyörű, belül szintén. Motor két forgatás után indul. Az alapjárat azonban rettenetesen egyenletlen, gázadásra előbb "fullad" csak utána pörög fel. Gyanús volt, hogy az eladó rögtön a szervizkönyvet kezdte lobogtatni (Svájcban a szervizkönyv annyira természetes, mint az, hogy benzinnel megy a kocsi. Még a bontóban lapításra váró autókban is benne van.).Mivel nem volt velünk a szerelő barátom nem mertem megvenni.
Lehet, hogy beszari voltam, mivel az autón friss műszaki volt, de nem szeretném a SAAB-os életemet szívással kezdeni.

Ennél a kereskedőnél volt még egy öreg 95 V4-es kombi, pár darab 900-as. Például egy 8x-es 900-as Műszaki nélkül 500.- CHF, ha levizsgáztatják 2.5000.- CHF.

Csináltunk képeket. Majd baas felteszi.

Itt Páter-ként vagyok regisztrálva, mert a Pater már foglalt, de az utóbbit szoktam haszálni.

Kezdésnek ennyi.

Üdv.