figyu Creative Commons License 2000.08.01 0 0 132
Hello Marczi!

Bocsi, eltevesztetted, a gerinctelenek klubja a politika topicban van leginkabb:-)))

Itt csupa olyan ember van, akinek a gerincevel van baja:-)))

Semmi nem fordithato vissza szerintem... Javulni fox, ha tornazol (nem esz nelkul!) es ha uszol.
Az uszas nekem baromi jot tett! 6 hete meg "viz" fobiam volt, most meg a Balatonatuszast tervezem - hatuszasban:-))) Persze ez csak poen, de szep lassan eljutottam oda, hogy ha bemegyek/kijovok a vizbol tok jol ezem magam. Mar nem nyelek le orron keresztul 5 litert a kloros vizbol, nem remulok meg, ha a melyviz fele kell uszni, tudok normalis tempoban uszni. Kicsit meg az osszhanggal van baj, de ez is olyan, mint az autovezetes: egyszere n+1 dolgora kell figyelni es ez eleinte lehetetlennek latszik, aztan megy magatol:-) Legzes, labtempo, homoritas, keztempo, viz alatti kezimunkka, stb. En sem hittem volna, hogy sikerul:-)

Az idegsebesz Pesten azt mondta, hogy felejsem el a kosarlabdat, focit, teniszt, stb. és usszak, fogyjak le + erositsek, ha nem akarok a szikeje ala kerulni... Fogytam tobb mint 10 kilot szepen lassan 8 het alatt, uszok - es ezzel ugy erzem erosodtem is, jarok akupunkturara, keveset ulok, inkabb fexem... Csak ez baromi kenyelmetlen, mert az agyambol nem erem el a billentyut:-) Terdelo szeket meg meg nem vettem, mert kimerult az anyagi keret:-((( Nem jo dolog ennyi ideig betegallomanyban lenni:(((

Uszni szerintem barhol megtanitanak. En Oroszlanyban a varosi oszodaban tanultam 5-10 eves gyerekekkel:) HATUSZAS A JO, AZT TANULD MEG! Pedig nem is pedofil vagyok, hanem pedagogus:-))) Kicsit ego, meg idegesito, de ez van. Ha eleg koran megy az ember, akkor csak az uszomesterrel, a vizzel es eleinte a segedeszkozkkel talalkozik, aztan mar csak a viz es az uszomester marad, vegul csak a viz:)

OFF Topic
Mi a kulonbseg a pedofil es a pedagogus kozott?
A pedofil legalabb szereti a gyerekeket:-)))
ON

A' G Y... Jo nagy matrac es lehetoleg ne puha! Kicsit kemeny, az nem baj! A padlo kemeny nem jo, arra ott a padlo:-))) SZEKET cserelj, ha tuccccc! Van 400.000+AFA aru szek is, de mint tanult kollegam megjegyezte valahol - Nincs jo szek! Talan a terdeloszek segit, vagy az a nagy bazi gumilabda, amit a fitness centerekben latni... De tuggggya a fene... Ha rossz a gerinced, akkor szinte minden rossz... Erositsd meg a hatad, akkor konnybben tudsz majd ulni is... Vagy terdelni:-)

23 eves vagy? Szemtelenul fiatal:-) DE ha ez vigasztal, az idegsebeszeti klinikan olyan TIZENEVES gyerekeket lattam, hogy majdnem elsirtam magam... Azokhoz kepest en tok jol voltam... Meg is gyogyultam azonnal! Legalabb is pszichesen... Akkor ereztem azt, hogy nem hagyahatom el magam, hisz ok is akarnak, sikerul menniuk, pedig szinte lehetetlen az adottsagaik miatt, akkor en is tudok jarni, nem is faj annyira es vigyazok magamra es uszni fogok es a tobbi es a tobbi...

Szoval fel a fejjel! Meg jokor eszrevetted - tegyel rola, hogy ne legyen rosszabb, ha mar jobb nem lehet:-))) Uszas, erosites, fogyas, helyes fekhely, terdeloszek... Mi kell meg? Aki tud valamit jelentkezzen! ZSUZSA itt vagy? Te mit javallllasz? :-)))

Udv: figyu

Előzmény: Marczi (131)