Dermice
2025.09.27
|
|
0 0
491
|
"Mint a Szolnoki MÁV FC Kft. és a Szolnoki MÁV Utánpótlás FC Kft. cégvezetői, a polgármesteri levélre reagálva, nyilatkozatukban elmagyarázzák: „Szolnok polgármestere levélben tájékoztatta klubunkat, hogy az idei évre betervezett és már elfogadott támogatást az ígérete ellenére mégsem tudja biztosítani.
Az idei évben mindössze ötmillió forinttal járult hozza az önkormányzat a működéshez, üzemeltetéshez” |
|