Biztos van akit zavar hogy ilyen gyakran posztolok, de ezt mindenképp meg akarom valakivel osztani:
saját kisföldalatti
-FLF teljes hosszban átjárható
-méreteiben egyezik az MFAVval (kivétel:hossz)
-külső siklóajtók mint az Mfavon, kocsitest keskenyedik az orrnál
ahol nincs ablak ott a motortér van, az ülések a kerekek felett metrósan befelé néznek

kiváncsi vagyok ki mit gondol róla...
alapból az ULF és a "(már amennyire) hagyományos" villamosokból indultam ki.
(remélem nem rontja le a képminőséget...)