Batu. Creative Commons License 2000.07.29 0 0 392
Ilyen nincs:
UTE - DVSC 8-3 (4-1)
G.: Herczeg(3), Dvéri(2), Granov, Tamási, Medgyesi ill. Bajzát(2), Kerekes
DVSC: Fekete 2(Téglási 4) - Bernáth 3, Balassa 4, Turján 3, Hanák 2(Ulveczki 2) - Böőr 3, Flick 4, Vadicska 2, Szatmári 3 - Kerekes 3(Horváth 0), Bajzát 3
Emberenként:
Fekete: borzalmasan gyenge. Nem akarom többet a Lokiban látni, pedig sokáig egyik kedvencem volt.
Bernáth: szürke 0.
Balassa, Turján: akartak, vmit mutattak is, de nem az ő posztjuk.
Hanák: ennél rosszabb bemutatkozás előttem nem sok van.
Böőr: adot 2 gólpasszt + semmi
Flick: akart, de társak nélkül nem lehet
Vadicska: semmit nem mutatott, borzalmasan lassú
Szatmári: ugyanaz a nagyképű foci, amit mostanában nyújt, nem tud beadni
Bajzát: két gól, egy jó labda. Üreskapuba passzolni nem nagy dolog.
Kerekes: most semmit nem nyújtott, kihagyott 7-8 ziccert, plussz egy üreskapus gól
Téglási: nem volt valami magabiztos + kapott 4 gólt kapott
Ulveczki: a szokásos játék. Őt sajnálom, mert akar, de nem megy.
Horváth: keveset volt játékban.
MÉG EGY HÍR: VÁRSZEGI BEFEJEZTE. Csak így, szezon közben, cserbenhagyva a csapatot. Köszönjük.:(
Ezek után Komjátinak szépen, európai módon be kell nyújtania a lemondását. Nem tudta és nem is fogja tudni véghez vinni amit akar. Ha Balassa söprögetőt játszik, akkor kapunk 1-2 gólt. Nem 8-at. A vonalvédekezés nem fog bejönni.
Ezek után örülök, ha nem esünk ki. Mostmár nem arról van szó, hogy belejövünk, és harmadikok leszünk, hanem úgy játszunk, mint egy járási csapat. Csapart? Ezekből a játékosokból nem lesz.
Kapus? nincs, Se Fekete, se Tégla, Balogh még rutintalan. Mostmár inkább ő.
Védelem? nincs. Mélysöprögetős rendszerben talán, de így nem.
Középpálya? nincs. Flick és Böőr kivételével lassú, ötlettelen. Szerintem jövőre egyikük se marad.
Csatársor? nincs. Kerekes tud valamit, de ő is tud ilyen gyengén játszani. Bajzi semmi, Horváth előbb-utóbb. Várszegiről már szóltam. Schmidt pedig egy edzőmeccsen sem tud focizni, akkor nem tudom mit várnak tőle.
Elvesztettem minden reményem a csapatban, én hülye meg azt hittem, hogy esetleg Európában is indulhatunk.

Hajrá Loki!!!

Batu

Mi lesz itt?