hókuszpók Creative Commons License 2000.07.26 0 0 3340
Hello!
Fuhur 1 úr!

Nekem még nincs szárnyam mert most pénteken veszek egyet, addig klubgéppel megyek ami olyan 503-as rotax CX mint az enyém csak az enyém kétporlasztós. A tied önindítós vagy anélküli, porlasztók száma 1-vagy2?
Az enyém berántós.
neked hány műszer van a gépen , nekem csak magasság és variométer, más nem is kell
A benzinszintet pedig látom egy kis csövön.
A többiek szerint puritán megoldás ,de a klubgépen csak két gyújtáskörkapcsoló volt semmi más.

A pénteki szárnyvásárlás cx- lesz mert más típust nem repülök ( 270 ezer ft lesz ) állítólag 30 óra van a szárnyban............... csak föl kell rakni a trike-ra és mehet is.
Milyen olajjal jársz? Én Arallal.....eddig semmi gond nem volt vele. ja és debrecen környékén nyomulok.
Ja ! a nagyok le fognak tolni, a sárkánnyal csak VFR körülmények között illik repülni.
Persze jó dolog lyukat fúrni a felhőkbe, de hát ott jöhet másik gép is és a felhőben esetleg balaset lehet belőle.

Később UL gépet szeretnék venni. ( rádióval, GPS-sel, műszerekkel) Szívem szerint egy felújított po- 2-est üzemeltetnék.
ja a HVG- ben volt egy cikk a sárkányokról......a végén a sportág végét jósolta az újságíró,
a vitorlázó haverok mindig azzal szekálnak, hogy az vesz sárkányt aki merevszárnyút nem tud vezetni.

Előzmény: fuhur1 (3322)