KRI Creative Commons License 2000.07.25 0 0 1331
Paranoid Gyula!

Megkaptam életem első "agitprop megbízását" egy kedves fórumtárs látva agyamentségedet azt írta nekem, hogy "osszalak téged tovább bőszen...".

Tudod engedelmeskednem kell.

"Legalább írhattad volna azt, hogy az Istened vezetett ide."
Igazad van! Ez a véletlenlenbe tényleg belefér.
Aztán, hogy neked mi a hiteles engem nem igazán érdekel. Neked csak temagad vagy hiteles.
Te vagy a nagy Leleplező. Képzeld, tényleg én vagyok a KGB, CIA, Moszad, yoóól fizetett ügynöke. Németh Sándor pedig maga Big Boss.

"(Az igaz, hogy nem látogattam el az általad ajánlott agittopikba - gondolom a HGy-s nehéztüzérség gyakorlópályája.)"

Na mi van "erős jellemű, biztos egzisztenciás"? Begyulladtál, hogy emberekkel is találkozol nem csak a sztereotípiáiddal?
Nehéz tüzérség? Megtisztelő rám nézve a húszezredik senkire.

"Most ezen értsem azt, hogy a megtérésed után rúgtak ki az állásodból? (Biztos azok a szemét bigott keresztények.)"

Megtérésem óta soha sehonnan nem bocsájtottak el. Egyszerűen erősen kötődtem addigi munkahelyemhez, ezáltal elszakadtam a munkaerőpiactól. Változtatni akartam és kiléptem a "semmibe". Voltak ezekben az időkben jó dolgok is, de a tartós jövedelem hiány és az eltartottság (család) érzés felőrőlt bennem egy eredendően meglévő védelmi rendszert a a pénztől való függéssel szemben. Ezt hozta helyre Isten az előbb leírtak módján.

Tényleg fenyegetőzik a Hit Gyülekezete? Nem t'om, engem még nem fenyegetett meg soha senki.

Egyelőre viselem katonásan. Bár picit rámijesztettél, hogy - ha nem teszem magamévá a te zsidókról szóló übermensch-elméletedet - egyszer még valóban pórul járok.

Katonásan? khm khm.
Ha ilyen katonáink lennének ... csak úgy ész nélkül vagdalkoznának, vaktában, bele a nagyvilágba. Ugyan ugyan.
Übermensch. Azért mert Te azt hazudott, hogy én ezt mondtam, attól még én nem ezt mondtam.

Előzmény: Hormon Gyula (1330)