Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.22 0 0 417
EX

Mint irtam, nem csupan a fociszakosztalyrol van szo nagy volumenu kerdesekben, hanem az egesz klubrol. Talacseknak eppen az az egyik fo ervuk, hogy a szakosztalyok szakmai kerdeseibe ne szolhasson bele mas, csak a szakosztaly vezetese, azt hiszem ez ertheto.
Hogy ki hanyszor volt kozuluk meccsen, nem tudom megmondani, mivel te bennfentes vagy szerintem barmikor talalkozhatnal a Fradit Feltokkel es megkerdezhetned toluk. De azert az kijelentheto, hogy pl. Dalnoki Jeno tobbet volt az Ulloin mint barki itt a topicon.
Nezd, en soha nem mondtam hogy Takacs vagy Jakabhazy legyen a Fradi elnoke (ezt Valaki magyarazta bele az irasomba), ilyet ok sem mondtak es biztos vagyok benne hogy nincsenek is ilyen terveik. De nem ertem miert vagytok benne biztosak hogy az oaltaluk ajanlott emberek rosszabbak lennenek a mai vezetoinknel.
A kerdeseket, amiket Valaki feltett, a mostani vezetosegnek ugyanugy fel lehetne szerintem tenni. Mint ahogy Takacseknak is. Szerintem konnyeden tudnatok veluk talalkozni, es rakerdezni ezekre (nekem jelenleg ez nem all modomban).

Ma este pedig HAJRA FRADI!!!!!!!!!!!!!!!!!!, leverjuk az Ujpest testvercsapatat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: EX (415)