Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.19 0 0 378
Valaki

Szerinted Pancsicseknak semmi kozuk ahhoz hogy a szponzorok elpartoltak tolunk? Ok egyaltalan nem hibasak? Mindent olyan marha jol csinaltak? Es ha igen akkor ki hibazott? Vagy ki lopott hogy csunyabban kerdezzem?
Az Ujpestnek tulajdonosa van nem szponzora a pelda tehat nem jo. Amugy a FRADIT nem szabad egyetlen mas egyesulethez sem hasonlitani, mivel olyan reklamerteket mint amit a FRADI jelent, egyetlen mas magyar csapat sem kepvisel. Sot mondhatnam, hogy a FRADI kepvisel Magyarorszagon egyedul reklamerteket. Es megis...
Vaczi sok lehetosege, hat egy kezemen meg tudnam szamolni hanyszor volt kezdo. De mind1, ennek nincs olyan nagy jelentosege.
Nem magyarazkodas volt amit irtam, hanem tenyek, amivel cinikus hangveteledre reagaltam.
Lehet hogy sokmindenben ugyanazt mondjuk egy ideje, ennek csak az lehet az oka hogy nem sikerult meggyoznod az ellenkezojerol (vagy inkabb bebizonyitani az ellenekzojet).
A Fradit Feltoket te hoztad ezuttal fel nem pedig en, direkt nem szoltam roluk most egy szot sem. A programjukat majd igyekszem megszerezni es felrakjuk valahova a neten. A veluk valo beszelgetes nem tudott kiterni reszletesen mindenre. Lenyeg: a szakosztalyok szakmai dolgaiba ne szolhasson bele az egyesuleti tanacs, tehat ne ok dontsenek pl. arrol hogy ki legyen a focicsapat edzoje. Ilyen modon ok (Takacs, Jakabhazy) sem igazan szolnanak bele focidolgokba. Viszont meg lennenek az emberek erre a reszre is, mint pl. Szeiler Jozsi akit nemreg utasitott vissza a klub.
Utanpotlas: a nyugati modszert tanulmanyozva gondoltak nalunk is vegezni, mint ahogy Jakabhazy hosszu idot toltott el Kanadaban es a jegkoronggal kapcsolatosan ertekes ismereteket szerzett. A foci teren is valami hasonlot terveztek.
Emellett olyasmi is szerepelt pl. a programjukban, mint amit a lilak csinalnak most, a meccsek alatt-elott-kozben akarmilyen szorakoztato musor vagy mi a rak. De ez a legkevesbe lenyeges (szerintem).
Ha tenyleg erdekel a reszletes programjuk (vagy 100 oldal) elo lehet keresni.

Előzmény: Valaki aki ott volt (375)