Dr.W.Gy. Creative Commons License 2000.07.19 0 0 368
Valaki!
Nekem eros fenntartasaim vannak azzal, hogy a nagybetus BECSULET mennyire hiteles. Kb. mint Torgyan. Nem csak te, nyilvan mas is elhiszi, amit mond, kulonben mar reg nem lenne ott. Ugy gondolom, hogy o, Gal, Szabadi, Torgyan soha nem volt erkolcsi melysegbe zullesztette a Ferencvarost. Erre mindig jon a valasz: de mennyi penzt szereztek, adossagok csokkentek. De milyen aron? Azokat kene jol seggberugni, akik olzan szerzodeseket kotottek edzokkel, jatekosokkal, aminek ez lett a kovetkezmenye. Eloszor. Masodszor, nem tudom mennyir er meg partiz-parszaz milliot a klub nevenek es image-nek lejaratasa. A semmit nem csinalo (ahhoz kepest draga) focistak idehozatala. Akkor, amikor hosszu evek utan nem indulhatunk nemzetkozi kupaban, tiz vereseggel fejezzuk be az idenyt, feloszlanak szakosztalyok, a vizilabda csapatnak nincsen par millioja elinduni a LEN-kupaban, amig Foldvari gyerekek kockacukron elnek, 1500 atlagnezo elott Kristonok alibiznek, az orszag rajtunk rohog es koszoruli a nyelvet, amikor az elnok teljhatalmat csinal maganak, lepaktal Szivossal, Pancsiccsal, felevente edzot cserel, bohocot csinal olimpiai bajnokokbol, a szurkolokbol, szegyent hoz a Ferencvarosra nem egyszer, mialatt az ifistaink, sajat fiataljaink kolcsonben meg eladva masodosztalyban fociznak - addig nekem lesz velemenyem, es az nem egyezik meg az emlitett urakeval. (Erdemes elolvasni a GGG listat, es a levelet, amit tucatjaval irnak ala azok, akiknek meg jelent ez valamit).