Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.19 0 0 366
Valaki

Te csak a mostani szezonrol beszelsz en altalanossagban irtam, mert a csapatlecsereles, mint irtam, evek ota meglevo dolog. Te optimista vagy, ugy latod most masok az indokok, es mar folyik a csapatepites. De jo lenne... Csak en mar nem tudok olyan optimista lenni mint te. De ez ugyis rovid idon belul kiderul, orulnek ha nem lenne igazam.
Vaczit alig jatszattuk, igaz ebben a serulese is szerepet jatszott, es mivel alig jatszott igy nem is igazan lehet megitelni hogy hasznara tudott volna-e lenni a csapatnak. De amint irtam, Vaczi csak egyetlen pelda, nem kell beleakaszkodni, sajnos ez is evek ota meglevo effektus.
Huculpastornak irtad: Pancsics erdeme a hianyok bepotlasa, adossagok csokkentese stb stb ha jol ertettem. Es abban nem volt semmi szerepe hogy ezek a hianyok keletkeztek, hogy mar alig van szponzorunk es a reklamtablakon a HAJRA FRADI! all? Nekem tetszik a HAJRA FRADI!, de penz ebbol nem jon.
Egyebkent en is kijartam a meccsekre az egesz oszi szezonban es a tavaszi elejen is, nemcsak focira hanem jegkorongra, kezire, tehat legyszives ne nezzel le mint fotelszurkolot. A tavaszi szezon nagyobbik reszeben valo igaz nem voltam meccsen de nem azert mert elfordultam a csapattol hanem mert jelenleg nem tudok meccsre jarni.
A nevem vegen a _d azert van mert a DK2-bol igy emeltek at, tehat boven eleg ha Lorinc-nek hivsz.

Előzmény: Valaki aki ott volt (362)