trbvszkij Creative Commons License 2000.07.18 0 0 322
Sziasztok!

Az autóbehozatalról próbálnék tarhálni valamit, meg lehet ugyanis csinálni a 900as behozatalát, csak bajos. Az enyém is így került be az országba, bár nem én hoztam be, tehát csak körvonalakban emlékszem a dologra. Lehet, hogy erről a megoldásról mindannyian tudtok, akkor bocs.
Az autóm 87es évjáratú, tehát az alábbiak szerint még véletlenül sem felel meg a követelményeknek. Az előző tulajdonos alkatrésznek hozta be (annak be lehet) és bonyolult adminisztrációs manőverek után (ezt nem magyarázta el, úgyhogy sajna én sem tudom..) jelenleg mint 1978-as évjáratú van bejegyezve. Ha jól emlékszem, a manőver lényege annyi volt, hogy papíron a 1978-as 900asban két fődarabot cseréltek (motor, karosszéria), miközben természetesen az autóhoz nem nyúltak. Ennyire emlékszem. Sajnos a kapcsolatot most nem tudom felvenni a sráccal, de ha gondoljátok (ha van annak értelme, amit leírtam) megpróbálhatom kideríteni a számát, úgy tudom, Győri Gabiék a Rácz-Mobilnál ismerik. Ő biztosan tudna többet mondani.
Ennyi egyelőre.
Ahoi
trbvszkij