huculpastor Creative Commons License 2000.07.18 0 0 346
Valaki !

Egy dologban megegyezhetunk, Pancsicsnak azonnal el kell tunnie a Fradibol.
1. Nem alkalmas vezetonek /humaneroforras politikaja katasztrofalis/
2. Nem alkalmas vezetonek /egyre csokkent a szponzorok szama a Fradi focinal, a penzzel egyutt/
3. Nem alkalmas vezetonek /nem tartja be szavat, csak a nemasagi fogadalmat/
4. Nem alkalmas vezetonek /nem kepes emberi viszonyokat kialakitani a Ferencvaros korabbi nagysagaival, akik ezt vegkep nem erdemlik meg a klubtol, nem kepes, de nem is akar szot erteni a szurkolokkal. Sokszori telefonra /meghivas szurkoloi talalkozora, megcsak nem is valaszol, nem hiv, vagy nem hivat vissza/
Felelos azert a szerinted "bargyu", de a legfontosabb kerdesert, miert cserelunk minden evben 10-15 jatekost, marmint ennyi el es ennyi jon. Minden evben edzot. O hozza oket, o kuldi el.
Amikor idehozza ,nem latja, hogy alkalmatlan, csak egy ev mulva veszi eszre ?
Alkalmatlan erre a feladatra.
A eves csapatcserek onmagaban bizonyitjak, az EREDMENYEK meg minositik.
Helyesebben az EREDMENYTELENSEG.
En ket kulfoldi ceget igazgatok, ha nem lenne eredmeny, egy evig nem turtek volna meg, a tobb, mint evtizedes bizonyitas, erdemenyesseg talan ket ev turelmi idot biztositana most.
Pancsicsnak egy ev utan mennie kellett volna.
Nem alkalmas FRADISTAnak, mert nincs a csapatban egyetelen sajatnevelesu jatekos, aki a negy ev alatt epult volna be a csapatba.
Nem alkalmas FRADISTAnak, mert kirtotta mindazzal, amit tett es annak kovetkezmenyeivel
a lelato nepet. /Nyugodtan irhatom, mert bar nem erzem magamenak a csapatot, ott vagyok a lelaton. Tudod EX a komcsik alatt nem ereztem hazamnak ezt az orszagot, a HAZA a "magasban" es bennem elt, igy vagyok a Fradi focival is. Szivesebben megyek mas szakosztalyok meccseire. Ott legalabb szurkolhatok. Jol jartal u-val:(.
Nem alkalmas FRADISTAnak, mert az ERKOLCS, ERO, EGYETERTES egyiket sem tartotta meg es be.
Hogy kiket nem tartok meg alkalmasnak az nyilt levelunkbol kiderul.
Valaki !
Az adossagrol en egeszen mast olvastam kb egy hete, a focie akar 120 millio is lehet...

Előzmény: Valaki aki ott volt (336)