lord Creative Commons License 2000.07.17 0 0 116
de, Kiem. Bp-n a hotel flamenco(?) hata mogott van, XI. ker David Ferenc u. 13 fszt. most nem tudom a telszamat, de ha hazaertem megkeresem neked. altalaban nem veszi fel, de a titkarnoje igen (ha eppen ott van) es max 1 heten adnak idopontot. ha eppen meg akarsz halni, akkor meg aznapra elvallal. uzenetet lehet neki hagyni vagy faxot es a bige visszahiv idopont egyeztetes miatt. (gepi hangnak erzem magam:))

dinamikus gerincterapia a neve (ha jol...) es az a lenyeg, hogy nem heversz passzivan, mint a nyugati kezelesi modoknal vagy a csontkovacsoknal, hanem neked kell mozogni. o *csak* rasegit, plusz megtart/tamaszt ott ahol kell. hasonlit nagyon egy korrektebb gyogytornasz modszerehez, csak o komplexebb kezelest ad, meg a cipodre is odafigyel, hogyan jarj, milyen taskat hordj, hogyan kefelj meg ilyenek.

ha vannak vicces kepeid a legbensobb onmagadrol az sem baj, de nem szukseges neki, hogy lassa mi a palya.

az elmelete egyebkent nem kifejezetten a klaszikus gerincpanaszokrol szol (csak hat olyankorra szoktak odakerulni az emberek, amikor mar jarni sem tudnak. eljen a prevencio), hanem vmi olyan, hogy *minden mindennel* osszefugg es ha pl. vacak a majad az elobb-utobb gondot okoz a nemtudommelyik csigolyadnal, amit viszont ha rendbetesz ujra siraly lesz a szerved. ez igy kisse ezoterikusan hangzik (valljuk be), de kiadott egy konyvet (amit csak 2 napja lattam vkinel) es ott aztan bareszul le van am skribalva minden. en csak belepislantottam, de erthetonek tunik. az Edesviz adta ki (ciki), nocsak, tehat megis lehet gyongyot talalni a szar kozott. :)

tavaly 3-3ezer volt az elso harom alkalom (most a pasimnak 4ezer), de aztan latta, hogy rendesen jarok hozza meg jofej vagyok es munkanelkuli (ezen egyebkent nem ertem mit csodalkozol, ez igy megy: megbizhatatlan munkaeronek lapat. eljen a piacgazdasag huzos biztositasi rendszer nelkul) es mar csak ezerotot kert alkalmankent (ezt negyszer) aztan csak ezret az utolso 6 kezelesre.
ha jol szamolom oszzesen 21ezer es ez csak 5tel tobb, mint amit csak az MR-re fizettem ki hogy $#@&*$#!!!

na. mit hagytam ki, ja: kissamlira leszulsz lovagloulesben, doki mogotted, tenyerevel megtamszt a fajos resznel es jobbra hajolsz nagyon, balra, fel le, elore nyujtod, felhuzod meg effelek. kb 30 perc, aztan negykezlab es domborit/homorit, aztan allva mellkasig emelgeted labaidat felvaltva, de a derekadat megtamasztja (te a kis kezeddel). ezeket persze lehet otthon is csinalni. + uszas, uszas, uszas lehetoleg haton es JO technikaval.
kipirulsz, meleged lesz, szedulsz, de erzed, hogy jobb. aztan 1 ora mulva majd meghalsz annyira szar (ez egyebkent nem szuksegszeru, de legtobbunknel igy mukodik) masodik kezelesnel meg mintha elfujtak volna.
na akkor szoktak az emberek hanyagolni a dolgot es nem csinaljak vegig rendesen. asszem ezert is vezette be, hogy az elso par kezeles dragabb, mert lemorzsolodnak, aztan egy par honap mulva mehetnek vissza.

ui. szekhazat nem hugyoztam oldalba, mert nekem nehez allva pisilni es ha meg mar leguggolok lehet, hogy le is szarom :)

Előzmény: figyu (114)