Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.17 0 0 340
Én elég elfogult vagyok Szabiccsal kapcsolatosan, ezért jobb ha nem nagyon írok róla. Egy beképzelt senkiházi köcsögnek tartottam. Ezenkívül mint focistát se nagyon ismertem el, mert futni egyáltalán nem, távolról lőni éppen csak tudott, és a modern foci nem a klasszikus lesipuskásokról szól... És ne feledjük, hogy 17 évesen pályára lépve kiröhögték az ellencsapat védői (igaz, őket meg is tréfálta), mikor meg rákészültek tavasszal (külön őrzőt kapott), már nem is lődözte a gólokat (a már akkor másodosztályú szinten focizgató Kerület elleni derbit kivéve).

Az általam egyébként nagyra tartott Vlak talán egyetlen hibáját pont vele kapcsolatban követte el, amikor az Üllői úti elvonulása után még egyáltalán szóba állt vele (csak egy váci pihije volt a köcsögnek, majd ismét játszott). A Fradit hitegette, a Fradit kihasználta, és a kétségtelen eredményei (bár ez csak ősszel volt egyértelmű) miatti közhangulat belekényszerítette e klubot, hogy minden követelését teljesítse. Főleg így utólag azt mondom, kár volt neki szerződést ajánlani, de ha akkor elmegy, mit kapott volna a vezetés... Ja, ha pedig nincs pénzed, és valaki "kisegít", akkor ne csodálkozz, ha később ő diktál (különösen, amikor pénz áll a házhoz)!

Előzmény: delpedro (338)