Komárom-
2000.07.13
|
|
0 0
4
|
Caprice most hulyéskedsz??? vagy komolyan kérdezed ezeket tőlünk??
Javaslom, hogy a Bt. alapításával bízz meg egy ügyvédet, hogy kit, azt nem tom. Keress egyet Nyíregyházán. Ők ezzel is foglalkoznak többek között.
Az már szakmai, ... ill. "szakmai" kérdés, hogy egy virágboltba honnan veszed az árut.
Csak akkor vágj bele, ha vannak alapos ismereteid.
Elmúltál már 18 éves?? Mert szerintem csak ezen korhatár felett lehetsz vállalkozó. |
Előzmény: Caprice (3)
|
|