Mikroby1 Creative Commons License 2000.07.13 0 0 37
"ha nem érkezik senki a csapathoz - reálisan hol végezhet az MTK, illetve meddig juthat el
az UEFA-kupában?"

Szerintem, ha tényleg lesz nemzedékváltás,akkor az őszi "kisbajnokságban" könnyen lehet, hogy a
Vasas és a Loki mögött végzünk, főleg, hogy most nagyon sok az új játékos.
De ha lesz is fiatalítás, tavaszra szinte biztos, hogy megint a Vasassal és a Dunaferrel fogunk
harcolni, úgyhogy én még így is az 1-3. helyre várom a csapatot. (Bár a bajnoki címre szerintem
nem vagyunk éppen kimondottan esélyesek. Nem baj, ha nem nyerjük meg, de akkor tényleg legyen
fiatalítás!) Az UEFA kupában a finnek ellen idegenben min. döntetlent(de inkább szoros győzelmet),
hazai pályán 2-3 gólos győzelmet várok. Nehezítheti a helyzetet, hogy ők most játékban vannak,
hisz a bajnokság náluk már régóta megy.
Utána remélem osztrák, görög vagy lengyel szintű ellenfelet kapunk(jó lenne visszavágni az AEK-nek,
ők most egyébként hol indulnak?) és ha továbbmegyünk, akkor már tényleg csak nagy bravúrral vagy
szerencsés sorsolással lehet esélyünk. Szóval én nem igazán várok a mostani átalakulófélben
lévő MTK-tól kiugró eredményt, inkább legyen 2 év múlva olyan fiatal csapatunk, akikben
benne van a BL-szereplés is.

Pölöskei a cikkben úgy beszél Gusaturól, mint biztos jelöltről, úgyhogy Radu szinte biztos
visszatér.
Nekem is lenne 1-2 kérdésem:
-Kit raknátok be a fiatalok közül? (nem negyedórára, hanem mondjuk a kezdőbe a Loki ellen)
-Ki szerintetek -most, hogy Babos és Halmai elment- a csapat legértékesebb játékosa?
(na jó, Illést leszámítva. Szerintem amúgy Szamosi.)
-Egressy most csak minket akar őrületbe kergetni? Mire jó ez a huzavona? Május vége óta mindennap
arról ír a Sport, hogy nem tud dönteni, közben meg a tartalékkal edzeget. Még a végén lekési az
átigazolási időszakot, és marad. :) Vagy esetleg hazaküldik egy-két jól sikerült "egressys"
elfutás után..