Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.13 0 0 287
barca8_d!

Dragónert elősöprögetőnek gondoltam, ahogy Lakos is játszott talán a Slovan ellen, meg, ahogy Csoknay a Dorog ellen. Az újságok ezt a középpályás sorhoz rendelik, csak ezért írtam én is oda. Nálam Lakos csak kispados, és oda is csak akkor ültetném le, ha megígérné, hogy sose lesz leghátsó ember (egy év rettegés már elég volt)! Szóval Lakos nem az "előző" meccseken szerepelt le előttem, hanem az elmúlt bajnokságban... Mindenesetre lelkesedéséért továbbra is szükség van rá, és talán egyszer sikerül is neki ebbe a csapatban is nyújtania valamit!

endre_d!

A Fradit működtető céget az egyesület a törvény adta lehetőségekhez képest minimális alaptőkével, tehát 3 millió forinttal alapította. Sajnos nem tudom szó szerint idézni a társasági törvény vonatkozó passzusát, de abban szerepel, az alaptőke bizonyos mértékét meghaladó döntésban az ügyvezető már nem járhat el, abban csak a tulajdonosok dönthetnek. A kft. 100%-ig az egyesület tulajdonában van, és így kell Torgyán úrhoz fáradni minden egyes látszólag lényegtelen, de jogi értelemben véve lényeges ügyben.