pfiszty Creative Commons License 2000.07.12 0 0 329
Idézet :

"Tudom. Ha megfigyelted, korábban úgy írtam, hogy a priorítások közt volt. Van egy tippem, hogy miért ez a változás, de sajnos ezért vitabeli ellnfeleim meg fognak közvezni.
Bokros Lajos átment az IMF-től a Világbank-hoz. Most az ő referaturájához tartozunk. Azóta a Világbank bekeményített. Persze lehet, hogy mindez csak véletlen időbeli egybeesés."

Szerintem, ez lehetetlen, mi köze a Világbank-mak ehhez, főleg hogy a mostani kormány nem menne bele ilyen alkuba (Bokros nem az ő emberük), csak ha szerintük sem prioritás, és még akkor is nyilvánnosságra hoznák, hiszen így lemoshatnák magukról ezt a vádat (PR), és ezt is a Bokros fejére varhatnák.
Én nem kövezlek meg, de itt csak jelenleg annak van prioritása amit a "jobbfedezet" szemmel tart, amit nem annak nincsen. Ezért kapnak bele minden feladat megoldásába, majd félúton abbahagyják, és egy újat kezdenek el. Mindig új emberek, új elképzeleések, új semmi, - de ez nem tartozik szorosan ide, Bocs

Pfiszty aki belfedezet szeretne lenni, mondjuk az Etyeki válogatottban Etyek - Felcsút 2:1

Előzmény: Mercurius (328)