Sepi Creative Commons License 2000.07.12 0 0 676
>Jó futkározást mindenkinek, gratula a 68' 47"-hez!

Köszönöm. Nincs is jobb mint egy leány gratulációját olvasni.:-)

Monkey,

IV.kercsajnak teljesen igaza van. Lehet túl sokat futsz és túl gyorsan. Így nagyon hamar "túledzheted" magad ami kb. annyit jelent, hogy többet teljesítesz mint a szervezeted jelenlegi edzettségi szintje. ěgy tényleg nem lehet túlságosan élvezni a futást, arról nem is beszélve, hogy a teljesítmény rovására megy.
Én is jártam így és ne tudd meg, hogy utána 2 hétig nagyon rossz volt futni. Próbáld meg megtervezni hogy mikor milyen tempót és távot szeretnél futni. Esetleg kombináld teljesen könnyü futásokkal a programodat.
Én úgy tudom (majdcsak kijavítotok ha hülyeségeket beszélek.:-)) a résztávozást a sebességed növelésére érdemes csinálni. Amíg az állóképességedet akarod növelni jobb ha hosszabb távokat futsz lassabb tempóban, illetve az iramjátékos futás (mondjuk ez is picit hosszabb szokott lenni).

Hú de jó, hogy szóbajött a triatlon. A cross training nekem is az úszás és sokat bringázok is ezért már nagyon a begyemben van a triatlonozás.
Sajna csak egy DBS hibrid bringám van ami nagyon jó és gyors de mégsem egy versenybicaj.
Ezek az eredmények szerintem is nagyon jók.
Leírnátok esetleg, hogy milyen idötök volt úszás és bringa után ?

Sepi