Valaki aki ott volt Creative Commons License 2000.07.08 0 0 254
Lipcsei ügyben nem értek egyet az előttem szólóval! Messze a legjobb játékos ebben a csapatban!
A mai meccsen is bizonyított (bár szerintem neki nem kell). A mai meccs volt eddig a legjobb (a Kiskőrös ellenit nem láttam), különösen a második félidő, ahol csak fiatalok játszottak (meg Csoknay, aki egy kicsit ki is lógott a sorból). Sajnos még mindig nem tudom, ki kicsoda, de ha a 16-os a Kardos gyerek, akkor benne még sok örömünk lesz! Földvárihoz hasonlóan futót játszik, de a másik oldalon, és közel hasonlóan képzettnek tűnt.
A 24-es emelkedett még ki (sajnos nem tudom ő ki lehet), de a 13-as és a 26-os se volt rossz. Ez a csapat (Vén, meg Rob nélkül) Lipcseivel és valami normális középhátvéddel kiegészítve (ugyanis ma Lakos kapott lehetőséget...) egész ütős kis csapattá válhat az ősz folyamán.
Egyetlen gond, hogy túl fiatalok, és egy-két nagy zakó lehetősége benne van a pakliban, de ma először láttam bíztató jeleket!

További örömhír, hogy Kriston ma sem öltözött át (Norbi sem). Viszont Janibá Misivel erőltette a balhátvédet - viszonylag kevés sikerrel...

Előzmény: huculpastor (253)