Type-R Creative Commons License 2000.07.07 0 0 7
hali!

én nemrég vettem egy MDS-JB930 QS szériás decket. maximálisan mevagyok elégedve vele. most próbálok beszerezni egy MD tárat az autóba. sokkal de sokkal egyszerűbb és jobb mint az mp3.
az az igazság, hogy az mp3 egy kommersz zeneformátum, semmi köze a hifihez. azok favorizálják, akik a lehető legkevesebb pénzt szánják a zenére...
a marketingesek meg jól beledöngölik az ember agyába, hogy vegyél mp3-lejátszót mert nincs benne alkatrész!
az én MD deckemben van. na és!!! úgysem fog tönkremenni, a sony nem éppen tegnap kezdte az MD technológiát...
azt pedig senki nem mondhatja, hogy azért nem vesz MD-t mert drága hozzá a lemez. 1milloszor vehetsz rá romlás minőség nélkül! soha a büdös életben nem fogsz 1 millió számot sem otthon tartani... egy doboz cigit veszel és már egy MD lemezt is vehetsz... ez csak akarat kérdése.
sajnálatos, de csak kicsiny országunkban megy az, hogy mindent a lehető legolcsóbban. nézz ki külföldre, ott az MD-t imádják, úgy árulják tonnaszámra műsorosan, mint a CD-ket...
az mp3 semmi más mint egy ügyes marketing húzás.
kétségtelen, hogy az MD a csúcs technikán túl egy elegánsabb alternatíva, vagyis drágább is. de akinek minőségi MD-je van otthon, az kötve hiszem, hogy megbánta, hogy beruházott rá...