Lorinc_d Creative Commons License 2000.07.07 0 0 244
Valaki

Ami a foldrajzot illeti, a Feroer-szigetek szerintem Europaban van teljes mertekig.
Ami pedig a franciakat... Termeszetesen jogod van velemenyt formalni anelkul hogy megismerned a teljes valosagot (vagy legalabb egy jo reszet) en csak igyekeztem ramutatni hogy mennyire tevedes amit irsz. Gondolom neked sem esik jol hogyha minket, magyarokat itelnek meg anelkul hogy barmit is tudnanak rolunk vagy csak minimalis informacioval rendelkeznenek (ezt teszik tobbek kozott a franciak is). Azert mert egy masik nep tudatlan nekem meg nem feltetlenul kell annak lennem. A kollektiv bunosseget pedig hulyesegnek tartom, a sajat borunkon tudjuk hogy mekkora szemetseg. Megjegyzem a franciak szemeben nincs kollektiv bunossegunk, en az izraeli nagykovetrol beszeltem. A magyar emberek szemeben viszont a franciak rendelkeznek "priusszal", altalaban tajekozatlansag miatt. Nem mondom, qrva sok hulyeseguk van a franciaknak de nem azok mint amit Magyarorszagon gondolnak az emberek.
Ja nem ertettem hogy milyen sertest vettel magadra, legalabbis nem hinnem hogy barkit megsertettem volna. Hacsak az izraeli nagykovetet nem...

Előzmény: Valaki aki ott volt (242)