EX Creative Commons License 2000.07.06 0 0 230
Lörinc!

Nem csak a Jakabházy volt tagja az elnökségnek.
A Rudas biztos,hogy tagja volt,de szerintem a Dékány is.Utána lehet nézni.

Nem ők tehetnek arról,hogy a szurkolókkal nem foglalkozik senki?
Pont nekik kellene a szurkolókkal foglalkozni,hiszen ők uralják a Baráti Kört!
A Baráti Kör az egyetlen olyan szervezetiegység a Ferencvároson belül,amely a szurkolók érdekképviseletét elláthatná.
De ezt úgy nem lehet,hogy meccsre nem járunk és nem tudunk kontaktust teremteni a szurkolókkal,mert már elmúltunk 60 évesek.
A jelenlegi Baráti Kör évente 3-szor véteti észre magát.A 2 szurkolói ankét és a szokásos körlevél évente amit az MTK baráti körrel együtt elküldenek az összes élvonalbeli baráti köröknek,miszerint elítéljük a rasszizmust és tegyünk ellene közösen.
Szerinted ez elég? Vagy ha többre nem képesek és nem kell nekik a pozició,akkor szerinted miért nem mondanak le a Baráti Körröl?

A programjuk: hogyan legyen újra telt ház az üllőin...
Hurrá nem is tudtam,de akkor ezek szerint nekem is van programom,hisz erre tudom a választ!
Kell egy jó csapat,ennek a csapatnak meg kell döglenie a pályán a Fradiért,sorban jó játékkal kell nyerni a meccseket és ki kell szolgálni a közönséget normálisan /tehát törödni kell a szurkolóval/!!!!!!Lesz itt olyan teltház.....

Én nem azt mondtam,hogy nem személyekben van a hiba.Hanem,hogy nem 1-2 ember tehet a dolgokról és ne mindig bűnbakokat keressünk.
Többször elmondtam a Fradi gazdálkodását/nem egyenlő a gazdasági átvilágítással/ kellene megvizsgálni az elmúlt tíz évben és akik hibáztak azokat örökre elzavarni a Ferencváros környékéről is.Nehogy pár év múlva mint tiszta báránykák visszajöhessenek és hirdthessék az "igét".

Említed,hogy ismered a Fenyő és Máté ügy hátterét.
Azt is tudod,hogy ki akarta a Fradiba hozni Fenyőt
és,hogy az egész ügy hogyan kapcsolódott egy edzőnk lemondásához?Itt is szépen megvoltunk vezetve!!

Bálint!
Nem akarok senkit elkeseríteni,de úgy hallottam,hogy a tervek szerint a hoki és a kerékpár szakosztályt is megakarják szüntetni hamarosan.

Mindenkitől bocs,hogy ilyen hosszú voltam.

Előzmény: Lorinc_d (219)