Yoo Creative Commons License 2000.07.05 0 0 11
De az hogy az MSZP ott ül a parlamentben fel sem tűnik senkinek...

De, feltűnik. És feltűnik ott még a miép is, no de hagyjuk. Szélsőbalról valószinűleg mindenkinek az jut az eszébe, mint neked. De mind jobb, mind baloldalon vannak "árnyalatok", tudtommal. No de ezt is hagyjuk.

Számomra mindegy, milyen beállitottságú lapot olvasok, (sokszor nem is tudom, hová húz, de ez az én hibám, nem erre figyelek) mindig fenntartással fogadom, amit leirnak. Személyes tapasztalat: 20 év körüli srác riasztópisztollyal lövöldözik egy parkolóban, kihivják a rendőrséget. Felsorakozik kb. 200 rendőr!!! halom autóval, bekeritik a környéket, fejetlenül rohangálnak, hogy elkapják a gaz terroristát. Egy rendőr szájából elhangzik: élve vagy halva, de elkapjuk. Közben egy gyanús járókelőt felpasziroznak egy rendőrautóra, fejét odaverik, csak úgy, igazoltatás céljából. Szegény, majd összekakálta magát. Kb. 4 órán át keresik a lövöldözőt, aki közvetlenül mellettük, a 20x20 méteres kiserdőben lappang. Nagy nehezen rájönnek erre, és beültetik a rendőrautóba, némi üldözés után. Másnapi cikk: a rendőrség bravúrosan oldotta meg a helyzetet, 1 óra leforgása alatt elfogott egy veszélyes ámokfutót. A hasamat fogtam a röhögéstől.

Előzmény: micu (9)